درباره ما
 

به نام خدا

مرکز تحقیقات سارکوئیدوز برای اولین بار در تاریخ آبان ماه 1392 در بیمارستان مسیح دانشوری پایه گذاری شد .همکاران ما شامل متخصصین و فوق متخصصین مجرب و حاذقی می باشند که با دلسوزی و خلوص بسیاردر راستای رسیدن به اهداف این مرکز تلاش می کنند.

هدف اصلی این گروه تاکید بر تحقیقات بر روی سارکوئیدوز جهت درک بهتر این بیماری، توانایی بیشتر در تقسیم بندی آن و دست یابی به درمان بهترو موثرتر با تکیه بر تفاوت های ژنتیکی، نژادی و اقلیمی در سرتاسر کشور پهناورمان می باشد.برای دستیابی به این هدف ، تلاش خواهیم کرد که تمام تحقیقات انجام شده در سرتاسر ایران را جمع آوری کنیم و از تجربه های تمامی همکارانی که در اقصی نقاط مملکتمان به مداوای این بیماران مشغولند بهره ببریم.

در نهایت قصدمان این است که به بیمارانی که از سارکوئیدوز رنج می برند و کیفیت زندگی ایشان و حتی خانواده نزدیکشان دستخوش تغییر شده است، کمک کنیم تا به سمت بهبودی و یا کنترل بهتر و پایا تر این بیماری پیش روند و تا حد امکان به زندگی طبیعی باز گردند.

علاوه بر آن ما تلاش خواهیم کرد تادر آینده نزدیک یک درمانگاه مجازی برای رفاه حال بیماران خصوصا بیماران شهرستانی و یا کسانی که به راحتی قادر به ارتباط با پزشک نیستند در این سایت راه اندازی کنیم تا بیماران راحت تر با ما در تماس باشند و از این طریق مشکلاتشان را حل کنند .

توسط گروه خانم دکتر عاطفه عابدینی و آقای دکتر اردا کیانی برای نخستین بار در ایران ارائه می گردد:

درمان آسم مقاوم به دارو در این مرکز 

مدیریت اطلاعات:

Sarcoidosis communication assistant:  kimia taghavi

 

 

 

 

Copyright © 2013 FSA-REASERCH.COM Allright Reserved   Powered By NRITLD IT Department