×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/09 - 08:18
  • بازدید : 281
  • تعداد بازدیدکننده : 255
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پنجمین کنگره ی سارکوئیدوز در تاریخ 12بهمن ماه 1402 برگزار میگردد.

پنجمین کنگره ی ملی سارکوئیدوز

پنجمین کنگره ی سارکوئیدوز با حضور اساتید، متخصصین و فوق تخصص های رشته های مختلف در بهمن ماه 1402 در جزیره ی کیش برگزار میگردد.

کنگره ی ملی سارکوئیدوز هر ساله با هدف تبادل آخرین یافته ها و پیشرفت ها در حوزه ی بیماری سارکوئیدوز و سایر بیماریهای التهابی برگزار میگردید ولی با شروع اپیدمی کووید 19 و الزام رعایت دستورالعمل های پیشگیری  وکنترل بیماری کووید 19 مبنی بر پرهیز از تجمعات گروهی در فضاهای بسته، برگزاری این  کنگره به طور موقت لغو گردید. اکنون که با همت مردم عزیز کشورمان و لطف خداوند متعال بیماری کووید 19 به صورت قابل کنترل درآمده است، پژوهشکده ی سارکوئیدوز در نظر دارد تا پنجمین کنگره ی ملی سارکوئیدوز را با حضور اساتید و متخصصان این حوزه برگزار نماید.

پنجمین کنگره ی سارکوئیدوز با رویکرد بین رشته ای و با حضور اساتید و متخصصین رشته های مختلف پزشکی نظیر روماتولوژی، بیماریهای ریوی، قلب و عروق، چشم پزشکی، درماتولوژی، رادیولوژی، ویروس شناسی، ژنتیک و ایمونولوژی، روانپزشکی، نورولوژی و عفونی در تاریخ 12 بهمن ماه 1402 در جزیره ی کیش برگزار میگردد.

 

از کلیه ی پزشکان، اساتید و علاقه مندان به حوزه ی سارکوئیدوز و سایر بیماری های التهابی دعوت میگردد تا با حضور خود موجب اعتلای علمی این رویداد گردند.

لینک ثبتنام در پنجمین کنفرانس سارکوئیدوز، 12-13 بهمن ماه 1402

  • گروه خبری : گروه رویداد های پژوهشی
  • گروه خبری : 133970
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب