×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1396/03/21 - 11:33
  • بازدید : 810
  • تعداد بازدیدکننده : 21
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازدید وزیر بهداشت از اورژانس بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

تأکید دکتر هاشمی بر تکمیل فضاهای درمانی جدید

نیمه شب شانزدهم خردادماه گذشته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اورژانس بیمارستان دکتر مسیح دانشوری بازدید کرد.

kimia taghavi

 

نیمه شب شانزدهم خردادماه گذشته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان دکتر مسیح دانشوری بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان، دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان و اورژانس آن به ریاست خانم دکتر عاطفه عابدینی و دکتر آیدین پیرزه، از نزدیک با بیماران و همراهان آنان به گفتگو پرداخت .
وزیربهداشت ضمن ارزیابی وضعیت هتلینگ این مرکز وشاخص های مربوط به تحول نظام سلامت درجریان چگونگی ارائه خدمات دربخش های جدید وتازه بازسازی شده این مرکز قرار گرفت.
دکتر هاشمی در ادامه بازدید و مشاهده نحوه ارایه خدمات، از نزدیک با پزشکان، پرستاران و پرسنل این بیمارستان به گفتگو پرداخت و ضمن قدردانی از زحمات آنان توصیه ها و رهنمو دهای لازم را ارائه داد.
دکتر هاشمی همچنین ضمن بازدید از بخش های در حال بازسازی بیمارستان بر لزوم تسریع روند ساخت آن تاکید کرد و اظهار امیدواری کرد: ساختمان پیوند و امام حسن مجتبی(ع) در آینده نه چندان دور به بهره برداری برسد.
این بازدید تا پاسی از شب ادامه داشت و وزیر بهداشت ضمن حضور بر بالین بیماران بستری در بخش های مختلف، پرونده آنان را مورد بررسی قرار داد.
لازم به ذکر است، در این بازدید دکتر پیوندی رییس دانشگاه و جمعی از معاونین و مدیران این دانشگاه  و مسئولین بیمارستان دکتر مسیح دانشوری حضور داشتند.

  • گروه خبری : سایر اخبار
  • گروه خبری : 47515
کلمات کلیدی
تنظیمات قالب