×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

 

 

مرکز تحقیقات سارکوئیدوز برای اولین بار در آبان ماه 1392 توسط خانم دکتر عاطفه عابدینی و همکاران ایشان در بیمارستان مسیح دانشوری پایه گذاری شد و فعالیت خود را در قالب درمانگاه سرپایی بیماران سارکوئیدوز به صورت دو روز در هفته آغاز کرد. با گذشت زمان و افزایش میزان مراجعات بیماران و نیز گسترده شدن دامنه خدمات ارائه شده توسط این مرکز به بیماران - شامل انواع خدمات تشخیصی و درمانی سرپایی و بستری- به زودی این مرکز تبدیل به مرکز ارجاعی بیماران مبتلا به سارکوئیدوز گردید. در این مرکز به طور  پیوسته با استفاده از جدیدترین روش های تشخیصی و درمانی به شناسایی بیماران مبتلا به سارکوئیدوز پرداخته میشود و درحال حاضر این مرکز به عنوان تنها کلینیک مورد تایید انجمن جهانی سارکوئیدوز در ایران و منطقه ی خاورمیانه مشغول به ارائه خدمت به بیماران عزیز کشورمان و کشورهای همسایه است. برای اخذ نوبت ویزیت و مشاوره از کلینیک سارکوئیدوز اینجا کلیک کنید.

همکاران ما در این مرکز شامل  متخصصین و فوق متخصصین مجرب و حاذقی می باشند که با دلسوزی و خلوص بسیار در راستای رسیدن به اهداف این مرکز تلاش می کنند. هدف اصلی این گروه تاکید بر تحقیقات بر روی سارکوئیدوز جهت درک بهتر این بیماری، توانایی بیشتر در تقسیم بندی آن و دست یابی به درمان بهتر و موثرتر با تکیه بر تفاوت های ژنتیکی، نژادی و اقلیمی در سرتاسر کشور پهناورمان می باشد. برای دستیابی به این هدف ، تلاش خواهیم کرد که تمام تحقیقات انجام شده در سرتاسر ایران را جمع آوری کنیم و از تجربه های تمامی همکارانی که در اقصی نقاط مملکتمان به مداوای این بیماران مشغولند بهره ببریم.

در نهایت قصدمان این است که به بیمارانی که از سارکوئیدوز رنج می برند و کیفیت زندگی ایشان و حتی خانواده نزدیکشان دستخوش تغییر شده است، کمک کنیم تا به سمت بهبودی و یا کنترل بهتر و پایا تر این بیماری پیش روند و تا حد امکان به زندگی طبیعی باز گردند.

علاوه بر آن ما تلاش خواهیم کرد تادر آینده نزدیک یک درمانگاه مجازی برای رفاه حال بیماران خصوصا بیماران ساکن شهرستان ها و یا کسانی که به راحتی قادر به ارتباط با پزشک نیستند در این سایت راه اندازی کنیم تا بیماران راحت تر با پزشکان این مرکز در تماس باشند و از این طریق مشکلاتشان را حل کنند.

تنظیمات قالب